AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete

AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete

Predstavujeme Vám nový AntiLaser - AL Priority, 12. generácia nejúčinnejšej laserovej rušičky na svete! AL Priority je je nástupcom dobre známého a až doteraz taktiež nejúčinnejšieho rušiaceho systému AntiLaser G9 RX v.2. Na pohľad sa podobajú riadiacou jednotkou, senzory však prešli veľkou "generálkou", sú výrazne menšie, čo uľahčuje montáž a ukrytie systému a čo je najdôležitejšie sú ešte výkonnejšie. 

Vylepšenia AL Priority boli vyvinuté nielen na základe inovácií výrobcu, ale aj vďaka návrhom na vylepšenie od distribútorov ako aj samotných užívateľov, preto je AL Priority špičkou na trhu merzdi laserovými rušičkami.


Výhody AL Priority:
Svetová jednotka - 100% účinnosť
Detekcia úsekového merania
Nulová poruchovosť
Homologovaný pre montáž do vozidla
Minimálne rozmery - nejmenšie senzory
100% legálny: Jediný produkt tohoto druhu, ktorý je homologovaný pre montáž do vozidel a zároveň je možné kompletne deaktivovať funkciu rušenia.

AL Priority je najúčinnejšia laserová rušička na svete! Garantujeme vyššiu účinnosť AL Priority v porovnaní s ktorýmkoľvek konkurenčným produktom. Pokiaľ preukážete, že konkurenčný výrobok funguje výkonnejšia, dostanete nejnovší AL Priority ZDARMA.


Vylepšenia AL Priority: 

1.AL Priority bol vyvinutý tak, aby jeho účinnosť bola vysoká aj v hraničných podmienkach ako napríklad pri interferencii slnka,alebo iných laserových zdrojoch ako aj pri teplotných výkyvoch a elektromagnetickom šume. Toto je dosiahnuté vďaka úpravám hardware a software.

2. AL Priority je prvý systém so zabudovaným 16/32 bit procesorom / 100MHz, kým ostatné systémy používaju 8 bit procesory.

3. AL Priority je prvý systém, ktorý úmožňuje zapojiť až 5 laserových senzorov a zároveň dokáže rozlíšiť predné senzory od zadných.

4. AL Priority vždy po zapnutí vykoná test celého systému, kým mnohé konkurenčné systémy chybu neohlásia a úžívateľ chybu väčšinou odhalí pri platení pokuty.

5. Lacné rušičky väčšinou používajú LED diódy. AL Priority používa originálne LASEROVÉ diódy znažky OSRAM, ktoré sú mnohonásobne spoľahlivejžie a účinnejšie.

6. AL Priority používa stabilizačné komponenty, preto môže byť napájaný na 10V až 17V, ak napätie batérie klesne pod 10V, AL Priority Vás upozorní na nízke napätie. Konkurenčné produkty vyžadujú často 14,5V alebo viac.

7. AL Priority je výrávaný v Európe v továrni certifikovanej ISO 9001, takže sa môžete spoľahnúť na kvalitu. AL priority je certifikovaný CE /Slovinsko/, e26 homologácia /Slovinsko/, certifikát EU laserová trieda I /Rakúsko/. vyrobený v súlade s ISO9001 /Chorvátsko/.

8. AL Priority má malé a nenápadné senzory o rozmeroch 30x14x57mm, pritom sú jednoznačne najvýkonnejšie na svete.

9. Vďaka 4 detekčným diódam AL Priority dosahuje detekčný uhol ±15°H ±15°V, kým iné systémy nedetekujú, resp. detekujú neskoro systémy ako Poliscan, alebo Traffic observer. Rovnako problémom sa u nich stáve merania z veľkého uhla ako napríklad merania z mostov, nadjazdov, alebo merania "za zákrutou".

10. AL Priority má patentmi chránené vylepšenia.

11. AL Priority umožňuje upgrade cez USB flash disk a cez Internet.

...a ďalších 20 vyplšení...


Legálna laserová ochrana

Samozrejmosťou je možnosť pohodlnej a okamžitej deaktivácie rušiacich funkcií zariadenia a tým aj "legalizácie" napríklad pred cestu do regiónov, kde je jeho použitie zakázané. Vo väčšine krajín EÚ nesmie rušička byť v "prevádzkyschopnom stave" alebo "používaná", pričom jej držanie nie je zákonom zakázané. AL Priority však nie je rušičkou, ale homologovanú súčasťou automobilu. Vaš AL Priority parkovací systém možno teda používať plne v súlade s legislatívou platnou vo všetkých európskych krajinách.

Parkovací systém AL Priority má široké možnosti programovania. Medzi základné režimy patrí napríklad režim trvalého, alebo časovo obmedzeného (1-9s) rušenia, režim iba detekcie laseru, alebo režim iba parkovacieho asistenta.

Senzory sú inštalované do prednej, prípadne aj zadnej časti vozidla.Inovovaná riadiaca jednotka je programovateľná pomocou USB flash disku. V prípade potreby aktualizácie firmvéru je teda možné prehrať aktuálny firmware, alebo jednoducho prenastaviť funkcie systému AL Priority bez nutnosti návštevy nášho servisného pracoviska.

Prevedenie, Rušenie, Oficiálne funkcie, Upgrade, Špecifikácia ...

Prevedenie
AntiLaser je v predaji ako stavebnica. Toto zariadenie obsahuje aktívne senzory vrátane kabeláže a ovládacích prvkov. 
Čidlo s vysielačmi - aktívny senzor sa inštaluje do prednej masky vozidla, ovládací panel sa umiestňuje do kabíny vozidla. V kombinácii s radarovým detektorom potom máte prakticky 100% ochranu proti zmeraniu bežne užívanými policajnými radarmi.

Rušenie
Po dopade laserového lúča na merané vozidlo začne rušička v zlomku sekundy (podľa predprogramovaného algoritmu) vysielať pulzy proti meraču rýchlosti. Zároveň je vodičovi signalizovaný poplach. Laserový merač nie je schopný zmerať rýchlosť vozidla a meracie laserové zariadenie nie je schopné vyhodnotiť rýchlosť vozidla.

Oficiálne funkcie
Tento produkt nesie oficiálne označenie: "viacúčelový parkovací systém" a túto funkciu taktiež výborne zvláda. Naviac pri policajnej kontrole nie je možné rozoznať, či sa jedná o zariadenie umožňujúce rušenie policajných laserových radarov. AL Priority je samozrejme homologovaný pre pevnú montáž do vozidla. Jedná sa o jediné zariadenie tohto druhu, ktoré je pre tento účel schválené!

Upgrade
Pri eventuálnom výskyte nových laserových pištolí v SR prevádzame upgrade riadiacej jednotky na aktuálnu verziu zadarmo!


Špecifikácia
Riadiaca jednotka (ŠxVxH): 100 x 22 x 50 mm
Externé senzory    (ŠxVxH):   57 x 14 x 30 mm
Ovládací panel      (ŠxVxH):   56 x 27 x  6 mm

Testované proti všetkým používaným laserovým meračom.


Inštalácia zariadenia do vozidla
K AL Priority zabezpečujeme odbornú montáž na akékoľvek vozidlo. Bližšie informácie vrátane cien montáží na telefóne.


Kvalita
Rušičky značky AntiLaser sú dlhodobo najlepším produktom na trhu. Systém AL Priority bol navrhnutý aj vyrobený Európe v spoločnosti certifikované ISO 9001. Je plne v súlade a spĺňa certifikáty: CE, E26, RoHS a Laser Class I.


Prevedenie
Prístroje AL Priority sú k dispozícii v nasledujúcich vyhotoveniach:

AL Priority Single – jednosenzorová laserová rušička
Cena: € 550 bez DPH / € 660 s DPH

AL Priority Dual – dvojsenzorová laserová rušička
Cena: € 750 bez DPH / € 900 s DPH

AL Priority Triple – trojsenzorová laserová rušička
Cena: € 950 bez DPH / € 1 140 s DPH

AL Priority Quad – štvorsenzorová laserová rušička
Cena: € 1 150 bez DPH / € 1 380 s DPH

Samostatný senzor pre rozšírenie verzie / náhradné príslušenstvo:
Cena: € 240 bez DPH / € 288 s DPH

Ovládací panel s kabelážou - náhradné príslušenstvo:
Cena: € 65 bez DPH / € 78 s DPH

Predlžovací kábel 2,5m / náhradné príslušenstvo:
Cena: € 25 bez DPH / 30 € s DPH
Fotogaléria

AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete
AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete
AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete
AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete
AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete
AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete
AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete
AntiLaser AL Priority - Najvýkonnejšia laserová rušička na svete

Prílohy

• Zoznam testovaných laserových meračov vs. AntiLaser AL Priority  vo formáte PDF (0,09 MB)
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1756965, online: 2 ľudia