AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

ANTILASER NA MOTORKU

ANTILASER NA MOTORKU
Antilasery sú zariadenia, ktoré chránia motocykel pred laserovými meračmi. Jeden senzor je umiestnený do prednej časti motocykla a druhý do zadnej. Takto je motocykel 100% chránený proti laserovým meračom rýchlosti.

Pri motocykloch doporučujeme laserovú rušičku značky AntiLaser a to vo verzii AL Priority.
AntiLaser Priority je laserová rušička s najvyšším výkonom, dĺžka rušenia môže byť 4, alebo 8 sekúnd prípadne trvalé rušenie. Pri režime rušenia 4, alebo 8 s. sa systém po uplynutí nastavenej doby automaticky vypne, pri stálom rušení je potrebné systém vypnúť manuálne.

Senzor laserovej rušičky je skonštruovaný tak, že obsahuje detektor laseru, ktorý dokáže rozoznať typ laserového merača rýchlosti, automaticky po zachytení merania laserom dáva signál laserovej dióde na rušenie, ktoré sa po danej dobe automaticky vypne. Laserový merač nedokáže identifikovať použitie rušičky, správa sa tak ako keby bolo meračom zle zacielené na meraný objekt, alebo akoby bolo merané na príliš krátku alebo veľkú vzdialenosť a pod.

Kliknite TU pre podrobnejšie informácie o produkte AntiLaser G9 RX.

AntiLaser je spoľahlivým zariadením, po začatí merania laserom spustí akustický poplach, ktorý je ukončený v momente kedy je ukončené rušenie. Akustické upozornenie je vhodné v automobiloch, u motocyklov však akustický poplach stráca opodstatnenie a poplach môže ostať nepovšimnutý. Systém inštalujeme s vizuálnou signalizáciou poplachov, po dohode so zákazníkom vyhotovíme signalizáciu tak, aby žiaden poplach neostal nepovšimnutý, aby ste boli varovaní ako za vysokého slnečného žiarenia, tak aj v noci.

ANTILASER NA MOTORKU:

Cena:  od 550€ bez DPH /v závislosti od zvoleného prevedenia/
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1747049, online: 1 človek