AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Beltronics STi-R PLUS M-Edition

Beltronics STi-R PLUS M-Edition

Prinášame Vám najvýkonnejší radarový detektor na Multaradar CD, prvé zariadenie, ktoré skutočne spoľahlivo detekuje nielen Multaradry ale aj ostatné radarové merače.

Až doteraz nebol na trhu radarový detektor, ktorý by dokázal detekovať Multaradar CD na bezpečnú vzdialenosť a navyše bez falošných poplachov. 


Multaradar CD, s ktorým sa v rámci Slovenska môžete stretnúť je nainštalovaný v 22 vozidlách Škoda Fabia II, buď tmavomodrej, alebo bielej farby. Tento radar bol problematickým z hľadiska detekcie pre všetky radarové detektory a to hlavne pre moduláciu svojej frekvencie ako aj kvôli tomu, že pracuje v zarušenom pásme K na frekvencii 24,100GHz +/- 25MHz. V tomto rozmedzí pracuje množstvo iných zariadení /hlavne automatické otvárače dverí/, ktoré vyvolávajú veľké množstvo falošných poplachov a to hlavne v mestských aglomeráciách. 

Beltronics STi-R PLUS M-Edition je špičkovým zariadením pre spoľahlivú detekciu radarov Multaradar CD, detekcie tohto radaru sú signalizované s dostatočnou vzdialenosťou vopred a čo je najpodstatnejšie, falošné poplachy v K pásme sú oproti konkurenčným produktom minimalizované o viac ako 99%. Vy si tak môžete užívať pohodlnú jazdu, bez falošných poplachov, pretože jazdíte s Beltronics STi-R PLUS M-Edition!


Beltronics STi-R PLUS M-Edition v skratke:

- Výkonný radarový detektor s detekciou radarov Multaradar CD
- V zarušenom K pásme má o viac ako 99% MENEJ falošných poplachov ako iné produkty
- M-Edition je zároveň  najvýkonnejší detektor na radarové merače Ramer používané v SR
- Ako jediný akusticky rozlišuje poplachy na Multaradar CD a bežné K- radarové poplachy
- M-Edition je podstatne lacnejší, výkonnejší a bez falošných poplachov 
  v porovnaní s najvýkonnejším z konkurenčných produktov. 

M-Edition je legálny:

Najlepší antiradar všetkých čias - Beltronics STi-Remote PLUS M-Edition ponúka kvalitu, ktorú ocenia aj najnáročnejší zákazníci. Dôležitá je funkcia „Patch“, ktorá nebola okrem predchodcu Beltronics STi-R PLUS nikdy na žiadny detektor aplikovaná. 
Ak máte obavu z toho, že Vás zastaví policajná hliadka a nájde Vám radarový detektor, tak sú Vaše obavy už neopodstatnené. Stačí  zatlačiť tlačidlo a softvér Beltronics STi-R PLUS M-Edition je vymazaný a Váš radarový detektor už viac nie je radarovým detektorom. Beltronics STi-R PLUS M-Edition je legálny : )

Táto funkcia garantuje maximálnu pohodu za volantom v každej krajine do ktorej vycestujete, bez ohľadu na to, či používanie a vlastnenie radarového detektora je zakázané, alebo nie!!! 

Funkciu radarového detektora si môžete samozrejme kedykoľvek aktivovať prostredníctvom PC a pomocou „zelenej karty“, ktorá je súčasťou balenia.    

Beltronics STi-R PLUS M-Edition je najkvalitnejší radarový detektor na svete!

1. Funkcia – Radarový detektor:

Beltronics STi-R PLUS M-Edition  je veľmi spoľahlivý radarový detektor s vysokou citlivosťou na radarové merače rýchlosti. 
Tento model je určený pre pevné zabudovanie do vozidla. Radarová LNA anténa je dvojitá, preto sa naň môže spoľahnúť každý vodič.  Je najcitlivejším radarovým detektorom na trhu a falošné poplachy sú natoľko minimalizované, že sú skôr raritou.Beltronics STi-R PLUS M-Edition je nástupcom Beltronics STi-R PLUS International. O hlavnom rozdiele oproti verzii International ako aj iným produktom hovorí už samotný názov M-Edition. Ako jediný radarový detektor Vás spoľahlivo chráni pred obávanými Multaradarmi CD. 

Beltronics STi-R PLUS M-Edition je vybavený technológiou TotalShield™ vďaka ktorej je prakticky 100% nezistiteľný ani v zapnutom stave. Preto je tento radarový detektor ideálnym pre vodičov cestujúcich do krajín, kde je používanie radarových detektorov zakázané a polícia používa detektory radarových detektorov (RDD – Radar Detector Detector). RDD používa polícia v Holandsku, Belgicku, Francúzsku, Španielsku, Fínsku a Estónsku. Slovenská polícia v súčasnosti nedisponuje týmito zariadeniami.

Vysoká spoľahlivosť detekcie je zabezpečená vďaka pravidelnej kontrole správneho naladenia lokálnych oscilátorov. Radarové merače rýchlosti sú detektované anténou LNA, ktorá je dvojitá pre samostatnú detekciu pásiem „Ka+K“ a „X“. Beltronics STi-R PLUS M-Edition  je citlivým radarovým detektorom s minimom falošných poplachov a preto je vhodný pre použitie aj vo veľkých mestských aglomeráciách.

M-Edition  má samostatné pásmo pre Multaradary CD označené ako KMTR. Ka Narrow pásmo má s frekvenciami radarov (34,00 a 34,30 GHz), ktoré sú používané v SR a ČR. Ka Narrow sa skladá až z 10 sekcií a každá z nich sa dá aktivovať a deaktivovať. Keďže pre detekciu Ramerov v SR a ČR sú potrebné len frekvencie 34,00 a 34,30 GHz, v pásme Ka Narrow nás zaujímajú len aktivované sekcie Ka3 a Ka4. Pre použitie  v rámci SR je teda potrebné zapnúť pásmo KMTR a v Ka Narrow pásme len Ka3 a Ka4 a ste chránení proti všetkým radarovým meračom na našom území.

Beltronics STi-R PLUS M-Edition  je technologicky jednotkou medzi radarovými detektormi a vďaka vysokej citlivosti je ideálny pre použitie ako v mestských častiach aj na diaľniciach a to nielen doma, ale aj v zahraničí.

2.Funkcia – Laserový detektor:

Beltronics STi-R PLUS M-Edition  je nielen radarovým ale aj laserovým detektorom.Laserové senzory sú podobne už integrované do jednotky radarovej antény, čo je značnou výhodou v porovnaní s napr. Bel 975, alebo prenosnými modelmi detektorov, ktorých sa laserové senzory nachádzali v podstate za sklom vozidla. 

Keďže policajti pri meraní laserom mieria na prednú masku a nie sklo, je logicky väčšia pravdepodobnosť zachytenia informácie o meraní laserom práve prostredníctvom Beltronics STi-R PLUS M-Edition, ktorého radarová anténa s laserovými senzormi sa nachádza v úrovni nárazníka. 

Napriek týmto vylepšeniam si je potrebné uvedomiť, že samotná detekcia laserov nie je dostatočným prostriedkom ochrany proti laserovým meračom rýchlosti. Jedinou spoľahlivou ochranou proti týmto typom meračov rýchlosti sú laserové rušičky, preto doporučujeme niektorý z produktov: AntiLaser AL Priority, alebo Laser Interceptor. 

3.Funkcia – Detektor fixných meračov rýchlosti:

Beltronics STi-R PLUS M-Edition  Vás vďaka GPS modulu a Trinity databáze upozorní aj na fixné merače rýchlosti, napr. pevne zabudované radary, kamery na svetelných križovatkách, indukčné slučky ako aj na úsekové merače rýchlosti.

Pozície meračov rýchlosti tohto typu pochádzajú z Trinity databázy, ktorá je hodnotená ako jedna najpodrobnejších databáz na svete! 
Na merače ste upozornení vždy dostatočne predtým ako vstúpite do pásma merania.Trinity databáza je neustále rozširovaná o nové pozície meračov, zákazník si tak môže aktualizovať databázy kedykoľvek prostredníctvom internetu.

Ďalšou výhodou systému je, že každý užívateľ si môže do databázy pridať  „vlastné pozície“ aj počas jazdy. Toto má hlavné využitie v tom, že si môžete rozširovať databázu o miesta o ktorých viete, že sú častým stanovišťom merania políciou a pritom je rýchlosť meraná mobilnými, alebo prenosnými meračmi. Pri najbližšom priblížení sa k tomuto miestu Vám Beltronics STi-R PLUS M-Edition  pripomenie,  že sa blížite k pozícii, kde je často vykonávané meranie rýchlosti.

Hlavné výhody Beltronics STi-R PLUS M-Edition:

• Najvýkonnejší radarový detektor na Multaradar CD
• V zarušenom K pásme má o viac ako 99% menej falošných poplachov ako iné produkty
• M-Edition je zároveň  najvýkonnejší detektor na radarové merače Ramer používané v SR
• Ako jediný akusticky rozlišuje poplachy na Multaradar CD a bežné K poplachy
• M-Edition je podstatne lacnejší, výkonnejší a bez falošných poplachov ako najvýkonnejší z konkurenčných produktov. 
• radarový a laserový detektor s GPS databázou, je vysoko citlivý s minimom falošných poplachov
• Stalth technológia – aj keď je zapnutom stave, je 100% nedetekovateľn zariadeniami RDD /detektory radarových detektorov/, ktoré používa  polícia niektorých EÚ krajín
• Trinity databáza obsahuje podrobné pozície fixných meračov rýchlosti ako aj kamier na svetelných križovatkách a úsekových meračov rýchlosti
• databáza Trinity je hodnotená ako jedna z najpodrobnejších na svete
• vymazanie softvéru radarového detektora  trvá len pár sekúnd – potom ste v podstate nepoužili radarový detektor, pretože žiadny ani nemáte
• vďaka aplikácii „Patch“ môžete softvér radarového detektora znova kedykoľvek aktivovať prostredníctvom PC.
• pridávanie vlastných pozícií (úseky častého merania rýchlosti, príp. nový fixný merač) do databázy aj počas jazdy. 
• vymazávanie falošných poplachov vyskytujúcich sa vždy na rovnakom mieste (vyvolávajúce napr. letištné a vojenské zariadenia) zatlačením jediného tlačidla a tým pridaním do databázy falošných poplachov – pri najbližšom prejazde už nebudete zbytočne rušení
• opätovné naprogramovanie softvéru radarového detektora ako aj GPS databázy je pomerne  jednoduché
• atraktívny dizajn displeja a ovládača, ktorý je podstatne nenápadnejší ako u konkurenčných produktov.

Pásma detekcie:

 • X-band 10.525 GHz ± 25 MHz
 • K-band 24.150 GHz ± 100 MHz 

K-narrow: 
• K1: 24.050 GHz - 24.109 GHz
• K2: 24.110 GHz - 24.174 GHz
• K3: 24.175 GHz - 24.250 GHz

Samostatné pásmo pre detekciu Multaradarov CD:
• KMTR: 24,040 GHz – 24,160GHz /v SR Zapnuté/

• Ka-superwide band 34.700 GHz ± 1300 MHz      

   Ka1- narrow 33.392 GHz - 33.704 GHz
   Ka2- narrow 33.704 GHz - 33.896 GHz
   Ka3- narrow 33.886 GHz - 34.198 GHz /v SR Zapnuté/
   Ka4- narrow 34.184 GHz - 34.592 GHz /v SR Zapnuté/
   Ka5- narrow 34.592 GHz - 34.808 GHz
   Ka6- narrow 34.806 GHz - 35.166 GHz
   Ka7- narrow 35.143 GHz - 35.383 GHz
   Ka8- narrow 35.378 GHz - 35.618 GHz
   Ka9- narrow 35.595 GHz - 35.835 GHz
   Ka10-narrow 35.830 GHz - 35.998 GHz 
• Laser 904nm ± 33 nm

Všetky texty a videá sú predmetom ochrany podľa autorského práva a ostatných autorských zákonov. Kopírovanie, úprava, prenos alebo publikovanie akejkoľvek časti tohto článku alebo priložených dokumentov je v akejkoľvek forme zakázané a nesmú byť používané, kopírované, alebo distribuované bez predchádzajúceho písomného súhlasu.


Beltronics STi-Remote PLUS M-Edition:
Cena:  1 250 € bez DPH / €1 500 € s DPH

Fotogaléria

Beltronics STi-R PLUS M-Edition
Beltronics STi-R PLUS M-Edition
Beltronics STi-R PLUS M-Edition
Beltronics STi-R PLUS M-Edition
Beltronics STi-R PLUS M-Edition
Beltronics STi-R PLUS M-Edition
Beltronics STi-R PLUS M-Edition
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1756966, online: 2 ľudia