AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Beltronics STi-Remote PLUS

Beltronics STi-Remote PLUSVýroba tohoto modelu bola ukončená!
Prvý "legálny" radarový detektor je na svete!!!


Sti-Remote PLUS Euro je antiradarom s funkciou detekcie laserov, novinkou však je, že je doplnený GPS anténu a softvér obsahuje tú najpodrobnejšiu databázu pozícií všetkých fixných meračov rýchlosti vrátane kamier na svetelných križovatkách a úsekových meračov rýchlosti.

Najdôležitejšou novinkou je funcia „Patch“, ktorá nebola nikdy a na žiadny detektor aplikovaná.

Ak máte obavu z toho, že Vás zastaví policajná hliadka a nájde Vám radarový detektor, tak sú Vaše obavy už neopodstatnené.
Stačí zatlačiť tlačidlo a softvér Beltronics STi-Remote PLUS Euro je vymazaný a Váš radarový detektor už viac nie je radarovým detektorom, ale len jeho napodobeninou.
Beltronics STi-Remote Euro je prvý legálny radarový detektor na svete : )

Táto funkcia garantuje maximálnu pohodu za volantom v každej krajine do ktorej vycestujete, bez ohľadu na to, či používanie a vlastnenie radarového detektora je zakázané, alebo nie!!!

Softvér si môžete samozrejme kedykoľvek nainštalovať naspäť z CD, ktoré je súčasťou balenia.    


Beltronics STi-R Plus:


1. Funkcia – Radarový detektor:
Beltronics STi-R PLUS Euro je veľmi spoľahlivý radarový detektor s vysokou citlivosťou na radarové merače rýchlosti. Je nástupcom Beltronics 975 a Beltronics STi-Remote.
Tento model je určený pre pevné zabudovanie do vozidla. Radarové anténa je dvojitá, preto sa naň môže spoľahnúť každý vodič. Je najcitlivejším radarovým detektorom na trhu a falošné poplachy sú natoľko minimalizované, že sú skôr raritou.

Beltronics STi-Remote je vybavený technológiou TotalShield™ vďaka ktorej je prakticky 100% nezistiteľný ani v zapnutom stave. Preto je tento radarový detektor ideálnym pre vodičov cestujúcich do krajín, kde je používanie radarových detektorov zakázané a polícia používa detektory radarových detektorov (RDD – Radar Detector Detector). RDD používa polícia v Holandsku, Belgicku, Francúzsku, Španielsku, Fínsku a Estónsku. Slovenská polícia v súčasnosti nedisponuje týmito zariadeniami.

Vysoká spoľahlivosť detekcie je zabezpečená vďaka pravidelnej kontrole správneho naladenia lokálnych oscilátorov. Radarové merače rýchlosti sú detektované anténou typu M3, ktorá je dvojitá pre samostatnú detekciu pásiem „Ka+K“ a „X“. Beltronics STi-Remote je citlivým radarovým detektorom s minimom falošných poplachov a preto je vhodný pre použitie aj vo veľkých mestských aglomeráciách.

Verzia Euro má Ka Narrow pásmo s frekvenciami radarov (34,00 a 34,30 GHz), ktoré sú používané v SR a ČR. Ka Narrow sa skladá až z 10 sekcií a každá z nich sa dá aktivovať a deaktivovať. Keďže pre použitie v SR a ČR sú potrebné len frekvencie 34,00 a 34,30 GHz, v pásme Ka Narrow nás zaujímajú len aktivované sekcie Ka3 a Ka4.

Beltronics STi-Remote PLUS Euro je technologicky jednotkou medzi radarovými detektormi a vďaka vysokej citlivosti je ideálny pre použitie ako v mestských častiach aj na diaľniciach a to nielen doma, ale aj v zahraničí.


2.Funkcia – Laserový detektor:
Beltronics STi-Remote PLUS Euro je nielen radarovým ale aj laserovým detektorom.
Laserové senzory sú podobne ako u predchodcu (Beltronics STi-Remote) už integrované do jednotky radarovej antény, čo je značnou výhodou v porovnaní s napr. Bel 975, alebo prenosnými modelmi detektorov, ktorých sa laserové senzory nachádzali v podstate za sklom vozidla.

Keďže policajti pri meraní laserom mieria na prednú masku a nie sklo, je logicky väčšia pravdepodobnosť zachytenia informácie o meraní laserom práve prostredníctvom Beltronics STi-Remote PLUS Euro, ktorého radarová anténa s laserovými senzormi sa nachádza v úrovni nárazníka.

Napriek týmto vylepšeniam si je potrebné uvedomiť, že samotná detekcia laserov nie je dostatočným prostriedkom ochrany proti laserovým meračom rýchlosti. Jedinou spoľahlivou ochranou proti týmto typom meračov rýchlosti sú laserové rušičky, preto doporučujeme niektorý z produktov: Antilaser G9 RX v.2, Laser Interceptor

3.Funkcia – Detektor fixných meračov rýchlosti:
Beltronics STi-Remote PLUS Euro Vás vďaka GPS modulu a Trinity databáze upozorní aj na fixné merače rýchlosti (napr. pevne zabudované radary), kamery na svetelných križovatkách ako aj na úsekové merače rýchlosti.

Pozície meračov rýchlosti tohto typu pochádzú z Trinity databázy, ktorá je hodnotená ako jedna najpodrobnejších databáz na svete!
Na merače ste upozornení vždy dostatočne predtým ako vstúpite do pásma merania.
Trinity databáza je neustále rozširovaná o nové pozície meračov, zákazník si tak môže aktualizovať databázy kedykoľvek prostredníctvom internetu.

Ďalšou výhodou systému je, že každý užívateľ si môže do databázy pridať „vlastné pozície“ aj počas jazdy. Toto má hlavné využitie v tom, že si môžete rozširovať databázu o miesta o ktorých viete, že sú častým stanovišťom merania políciou a pritom je rýchlosť meraná mobilnými, alebo prenosnými meračmi.
Pri najbližšom priblížení sa k tomuto miestu Vám Beltronics STi-Remote PLUS pripomenie, že sa blížite k pozícii, kde je často vykonávané meranie rýchlosti.

Hlavné výhody Beltronics STi-Remote PLUS Euro:
• radarový a laserový detektor s GPS databázou, je vysoko citlivý s minimom falošných poplachov
• Stalth technológia – aj keď je zapnutom stave, je 100% nedetekovateľný zariadeniami RDD /detektory radarových detektorov/, ktoré používa 
  polícia niektorých EÚ krajín
• Trinity databáza obsahuje podrobné pozície fixných meračov rýchlosti ako aj kamier na svetelných križovatkách a úsekových meračov rýchlosti
• databáza Trinity je hodnotená ako jedna z najpodrobnejších na svete
• vymazanie softvéru radarového detektora  trvá len pár sekúnd – potom ste v podstate nepoužili radarový detektor, pretože žiadny ani nemáte
• vďaka aplikácii „Patch“ môžete softvér radarového detektora znova kedykoľvek stiahnuť z CD
• pridávanie vlastných pozícií (úseky častého merania rýchlosti, príp. nový fixný merač) do databázy aj počas jazdy.
• vymazávanie falošných poplachov vyskytujúcich sa vždy na rovnakom mieste (vyvolávajúce napr. letištné a vojenské zariadenia) zatlačením
  jediného tlačidla a tým pridaním do databázy falošných poplachov – pri najbližšom prejazde už nebudete zbytočne rušení
• opätovné naprogramovanie softvéru radarového detektora ako aj GPS databázy je pomerne jednoduché
• atraktívny dizajn displeja a ovládača

Pásma detekcie:
• X-band 10.525 GHz ± 25 MHz
 K-band 24.150 GHz ± 100 MHz
• Ka-superwide band 34.700 GHz ± 1300 MHz
• Ka1- narrow 33.392 GHz - 33.704 GHz
   Ka2- narrow 33.704 GHz - 33.896 GHz
   Ka3- narrow 33.886 GHz - 34.198 GHz
   Ka4- narrow 34.184 GHz - 34.592 GHz
   Ka5- narrow 34.592 GHz - 34.808 GHz
   Ka6- narrow 34.806 GHz - 35.166 GHz
   Ka7- narrow 35.143 GHz - 35.383 GHz
   Ka8- narrow 35.378 GHz - 35.618 GHz
   Ka9- narrow 35.595 GHz - 35.835 GHz
   Ka10-narrow 35.830 GHz - 35.998 GHz
• Laser 904nm ± 33 nm


Beltronics STi-Remote PLUS Euro:
Cena:  €1 150
 bez DPH / €1 380 s DPH

Fotogaléria

Beltronics STi-Remote PLUS
Beltronics STi-Remote PLUS
Beltronics STi-Remote PLUS
Beltronics STi-Remote PLUS
Beltronics STi-Remote PLUS
Beltronics STi-Remote PLUS
Beltronics STi-Remote PLUS
Beltronics STi-Remote PLUS
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1756958, online: 3 ľudia