AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

AUTODOPLNKY & TUNING

Plašič zveri HORNET V-120

Plašič zveri HORNET V-120Plašič vysokej zveri Hornet V 120 bol navrhnutý pre vysielanie vysokofrekvenčných ultrazvukových vĺn, s dosahom viac  ako 500 metrov. Tieto akustické vlny upozornia väčšinu zvierat ( jelene, srny, diviaky...) na blížiace sa vozidlo a odplašia ich, pri akejkoľvek rýchlosti vozidla.Vždy majte na pamäti, že reakcie zvieraťa sú veľmi nepredvídateľné, preto vždy odporúčame jazdiť opatrne a používať svetlomety v spojení s Hornet V 120.Hornet V 120 odporúčame používať predovšetkým vo vysoko rizikových oblastiach a na otvorených komunikáciách. Vysokofrekvenčné zvukové vlny môžu byť nepríjemné pre niektorých ľudí,  preto ho odporúčame ponechať vypnutý v mestách a husto osídlených oblastiach.

Technické parametre:
Napájacie napätie: 8 - 16VDC
Frekvencia: 18-21 kHz
Prúdový odber: 10 mA pri 12 V
Dosah: 500 m
Úroveň hlasitosti: 120dB


Často kladené otázky ohľadom systému Hornet: 


Hornet nemal by byť porovnávaný so vzduchom poháňanými píšťalkami  na jelene. Vzduchom poháňané píšťalky vyžadujú minimálnu  rýchlosť  priameho vetra až 76,8 km/h na vyprodukovanie vyžadujúceho zvuku, čím majú nízku efektivitu proti zrážke s vysokou zverou.  


Hornet je malý elektronicky poháňaný zvukový generátor, ktorý produkuje vysoko – frekvenčné vlny.  

Wave Variance tuning je najmodernejšia vojenská technológia kombinujúca ozvenu a odraz signálu. Zvuková vlna začína ozvenou a ide cez hlaveň Hornetu, a potom je odrazená od povrchu vozovky tvoriaca virtuálny echo efekt. 

Hornet využíva frekvenciu 5 000 Hz a používa zvukový systém Wave Variance tuning, ktorý vyprodukuje druhotnú frekvenciu v rozmedzí od 18 000 Hz do  21 000 Hz. 

Odporúčame používať Hornet počas jazdenia vo vysoko rizikových oblastiach a redukuje riziko kolízie vozidla s vysokou zverou až o 70 %. Ak je Hornet nainštalovaný správne (odporúčame autorizované stredisko), nie je počuteľný počas jazdenia, avšak je možne ho počuť napr. počas jazdy v tuneli alebo v blízkosti pevných objektov, kde sa zvuková vlna odráža.  

Hornet môže byť nainštalovaný aj na motocykel so špeciálnym balíkom. 


Odporúčame Hornet vypnúť v obytných zónach, v kampoch a v blízkosti domácich zvierat. Na Hornet nebudú domáce zvieratá reagovať iba ak sa zdržiavajú vo vnútri vozidla. 

 Hornet sa jednoducho inštaluje a môže byť umiestnený kdekoľvek na vonkajšej prednej časti vozidla (napr. pod nárazník), kde ma bezproblémový dosah na povrch vozovky. Nesmie byť umiestnený vo vnútri vozidla. 

Je vodeodolný a nevplývajú naň normálne poveternostné podmienky, ale nie je odolný voči priamemu vysokému tlaku vody, napr. v autoumývarni. 

 Hornet využíva menej než 10mA elektrickej energie, čo je menej ako spotreba žiaroviek vo vozidle.
 
Hornet je veľmi efektívny v plašení vysokej zveri, jelene sú schopné zachytiť zvukovú vlnu Hornetu vo vzdialenosti 0,5 km, čo znižuje možné riziko zrážky.  

Hornet je najúčinnejší v pohybujúcom sa vozidle, ak sa používa z fixného miesta, je účinný len na krátku dobu, keďže  zver si na zvuk navykne a nebude odplašujúci.Plašič vysokej zveri Hornet V-120:
Cena: € 90 bez DPH / €108 s DPH

Fotogaléria

Plašič zveri HORNET V-120
Plašič zveri HORNET V-120
Plašič zveri HORNET V-120
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1747044, online: 1 človek