AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Prečo Komplet ochrana?

Prečo Komplet ochrana?
Vzhľadom na narastajúci počet laserových meračov na území Slovenska a Čiech je najvhodnejšie doplniť radarový detektor o niektorú z laserových rušičiek (Antilaser G9 RX v.2, alebo Laser Interceptor). Hoci existujú detektory policajných radarov s funkciou laserovej rušičky, tieto zariadenia okrem produktu Protector 850SK AL, nie sú vhodné pre použitie na našom území (väčšinou sa jedná o chýbajúce frekvencie radarového detektoru pre podmienky SR a ČR – prípadne sa nachádzajú, ale v širokom pásme, alebo je detektor vybavený laserovou rušičkou, ktorá nevyhovuje kvalitatívnym požiadavkám a je teda nespoľahlivá). 

Aké sú teda možnosti?

1. 
Prvou možnosťou je kombinovať prenosný, alebo pevne zabudovaný radarový detektor s laserovou rušičkou AntiLaser G9 RX v.2 alebo Laser Interceptor.

2. 
Ak chcete zariadenie, ktoré plní funkciu radarového detektoru a zároveň laserovej rušičky vyberte si Protector 850SK AL, ktorý je zatiaľ jediným multifunkčným systémom na trhu „All in One“, ktorý plnohodnotne plní funkcie:

- radarový detektor
- laserová rušička
- detektor pasívnych fixných meračov a kamier na križovatkách
- parkovací  asistent
- kniha jázd pre účtovnú evidenciu vozidiel

Protector je zariadenie, ktoré využíva kvalitnú radarovú anténu najpoprednejšieho výrobcu radarových detektorov od spoločnosti Beltronics. Laserové senzory sú od výrobcu najvýkonnejších laserových rušičiek na svete značky AntiLaser. Kombináciou tých najvýkonnejších zariadení vylepšených a doladených vďaka modulu Protector dosiahnete maximálnu možnú účinnosť a spoľahlivosť na cestách. 

Problematika meračov rýchlosti používaných na Slovensku a v Európe je naozaj obsiahla, preto budeme radi ak Vám môžeme telefonicky poradiť pri výbere toho najvodnejšieho zariadenia pre Vás.

Pre kontaktné údaje stačí kliknúť  TU!
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1747031, online: 1 človek