AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

FÓRUM

Radarový detektor?

Fórum slúži ako technická podpora pre našich zákazníkov. Vyvarujte sa akejkoľvek reklamy, skrytej reklamy a vulgarizmov. Všetky takéto príspevky budú okamžite vymazané..Ako si vybrať najlepší radarový detektor? Tieto zariadenia sú dnes dostupné na množstve webstránok pričom cena býva často veľmi variabilná. Dôvod prečo tomu je tak, je jednoduchý: radarové detektory, ktoré nie sú upravené na radary SR a ČR sú pochopiteľne lacnejšie.
Problém nastáva vtedy, keď e-shop ponúka radarový detektor za nízku ceny so zavádzajúcou technickou špecifikáciou detektoru.

Ako si teda vybrať správny radarový detektor?

Ešte pred výberom detektoru, je nutné, aby ste si preverili, či Vaše čelné sklo nie je vyhrievané, alebo atermické. Tieto sklá obsahujú kov, ktorý bráni detekcii radarových vĺn a preto Váš prenosný radarový detektor nebude spoľahlivo fungovať. Vtedy je jedinou možnosťou pevne zabudovaný radarový detektor.
Preverte si, či je Vaše predné sklo atermické vo Vašom servise. Ak tú možnosť nemáte, atermické sklo rozoznáte podľa odtieňa. Atermické sklá väčšinou nie sú číre, sú s nádychom do fialkasta, zelena, alebo modra. V hornej časti skla je možné rozoznať miesto, kde atermické sklo prechádza do čírej farby.
Atermické sklo sa vyskytuje najčastejšie u nasledovných vozidiel:

•    Renault (všetky modely do roku 2001)
•    Citroen (všetky modely do roku 2001)
•    Peugeot (všetky modely do roku 2001)
•    Vauxhall (Vauxhall Zafira)
•    Audi A8
•    Niektoré nové Mercedesy
•    Bentley Continental GT
•    BMW X5
•    Ford Focus - od roku 2005

Pokiaľ sklo na Vašom vozidle nie je atermické môžete si vybrať buď prenosný, alebo pevne zabudovaný radarový detektor.

Prenosné radarové detektory majú niekoľko výhod: sú lacnejšie, môžete ich používať vo viacerých vozidlách, rýchlo a ľahko sa inštalujú do vozidla (upevnenie detektora trvá menej ako GPS navigácie), odpadajú náklady na montáž zariadenia.

Nevýhodami prenosných radarových detektorov voči pevne zabudovaným sú: nižšia citlivosť, v prípade zastavenia policajnou hliadkou je potrebné detektor z čelného skla zložiť.

Pevné radarové detektory napriek vyššej cene, sú citlivejšie na radary, teda je predpoklad, že budete na radar upozornení skorej ako u prenosných modelov. Navyše niektoré pevne zabudované modely sú vybavené technológiou TotalShield. Táto technológia garantuje, že Váš radarový detektor nebude odhalený detekčnými zariadeniami Spectre, ktorými disponuje polícia v niektorých krajinách ako napr. Holandsko, Belgicko, Fínsko, Španielsko a Estónsko. Ďalšou výhodou pevne zabudovaných detektorov je ich diskrétnosť, v prípade zastavenia policajnou hliadkou nemusíte detektor schovávať, pretože anténa detektoru je umiestnená za predným nárazníkom a riadiaca jednotka je vo vozidle, väčšinou v malých úložných priestoroch interiéru vozidla.

Slovenské radary pracujú na frekvenciách 34,00 a 34,30 GHz, typické sú nízkym vysielacím výkonom, sú podstatne ťažšie detekovateľné ako napr. radary v USA, preto radary SR a ČR neoklamete lacnými hračkami.

Aby radarový detektor pracoval spoľahlivo, musí mať Ka Narrow pásmo s frekvenciami 34,00 a 34,30 GHz. Tieto frekvencie je potrebné zapnúť, kým všetky ostatné musia byť deaktivované. Ak radarový detektor nespĺňa vyššie uvedené a nie je upravený na radary používané na Slovensku, nebude pracovať spoľahlivo a reakčná doba detektoru na radarové odrazy sa podstatne predĺži.

Väčšina radarových detektorov má aj funkciu detekcie laserov. Treba si však uvedomiť, že táto funkcia je naozaj len doplnková a pred lasermi Vám vo väčšine prípadov nepomôže.
Podrobnejšie informácie o antiradaroch a detekcii laserov nájdete tu: http://www.antiradar.sk/ako-pracuju-nove--lidary-je-na-ne-zbran.html

Ak chcete byť chránení voči laserovým meračom rýchlosti, jediným spoľahlivým zariadením na tento typ meračov sú laserové rušičky - doporučujeme overené značky: AntiLaser G9 RX, Laser Interceptor, Target LT-400.
Vyhnite sa lacným rušičkám, často nemajú laserovú diódu, väčšinou používajú LED, ktoré sú výrazne menej výkonné a neochránia Vás!!!

Príspevky

Táto téma je zatiaľ bez príspevkov.

Pridať príspevok:

Vyplnením formulára môžete prispieť svojimi názormi, postrehmi či skúsenosťami. Pokiaľ ste nenašli, čo potrebujete, alebo sa chcete čokoľvek opýtať, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného formulára.


TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1660853, online: 1 človek