AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Stinger Card

Stinger CardStinger už vyše 20 rokov vyvíja high-end radarové detektory pre trh západnej európy. Až teraz sa vďaka našej spolupráci podarilo integrovať technické a softwarové riešenia umožňujúce detekciu radarov pracujúcich na frekvenciách 34.000 GHz, ktoré používa Polícia SR a Policia ČR. Odteraz si teda konečne aj Vy môžete vychutnať naozaj bezstarostnú jazdu s detektormi Stinger v prevedení Stinger DSI, alebo Stinger Card.

S množstvom industry-firsts a industry-only's patrí Stinger medzi popredné svetové zariadenia chrániace pred meračmi rýchlosti. Napríklad, Stinger používa typ antény ktorý nájdete v armádych zariadeniach a jedine Stinger ponúka skutočný spektrálny analyzátor, Stinger poskytuje all-in-one ochranu pred rôznymi typmi meračov rýchlosti: mobilné alebo stacionárne radary, lasery /voliteľné príslušenstvo/, SPECS a ako jediný výrobca aj proti zariadeniam Autovelox. Toto  všetko v najvyššej kvalite.

Stinger Card a je elektonicky nezistiteľný detektormi radarových detektorov RDD /Radar Detector Detector/, ktoré polícia v niektorých krajinách, v ktorých sú radarové detektory zakázané používa. Dôležitým je však v prípade výrobkov Stinger predovšetkým fakt, že sa vlastne nejedná o radarové detektory ale bezpečnostné a varovné zariadenia ako aj to, že ako jediné na trhu sú výrobky Stinger certifikované a homologované! Všetky komponenty sú náležite označené homologačnou značkou e4 ako aj CE. Môžete ich teda mať úplne legálne namontované vo vašom vozidle. Stinger Card je na spoločnom európskom trhu predávaný so softvérom, ktorý v súlade s legislatívou platnou vo väčšine európskych krajín neumožňuje detekciu radarov a lidarov /laserových meračov/. 
Ak používate svoj Stinger v krajine, ktorá používaniu týchto funkcií nezakazuje máte možnosť si do Vášho Stingeru nahrať software, ktorý ponúka aj tieto funkcie. Samozrejme to platí aj opačne a pri vjazde do krajiny, kde je používanie antiradarov zakázané, vie vodič tieto funkcie rýchlo a jednoducho vymazať.

Stinger card je samozrejme vybavený aj GPS prijímačom. Užívateľ má možnosť aktualizácie databázy pomocou PC interface a programu Stinger Desktop.


Čo všetko Váš Stinger Card dokáže?


Radar Alerting
Pokiaľ je používanie radarových detektorov v oblasti dovolené Stinger Card Vás upozorní na ich výskyt. Vďaka tzv. patch phased array anténe použitej v miniatúrnom spektrálnom analyzátore dosahuje Stinger Card mimoriadne dobré detekcie a navyše vďaka svojej veľkosti má analyzátor len minimálne priestorové nároky na montáž.

Laser Alerting a LaserShield®
Stigner voliteľne vybavený laserovým analyzátorom a senzormi varuje a podľa nastavenia aj chráni pred laserovými meračmi rýchlosti. Ako jediné zariadenie je Stinger Laser schopný rušiť /s príslušnou výbavou/ aj zariadenie Autovelox používané predovšetkým v Taliansku. V súčasnej dobe pripravujeme uvedenie Stigner Laser na trh SR.

SpotList Alerting
Na základe GPS polohy a databázy, môže Stinger upozorniť na lokality, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť, ako je napríklad miesto merania rýchlosti. Aj v krajinách, kde je používanie takýchto zariadení zakázané Vás bude SpotList varovať pred takýmito pascami. Databázy, ktoré sú momentálne dostupné sú vždy určené len pre konkrétnu krajinu. V súčasnosti výrobca pracuje na uvedení celoeurópskej databázy. Na aktualizáciu slúži PC program Stinger desktop.

Falselist
Umožňuje jednoducho eliminovať falošné poplachy v K pásme /v SR sa toto pásmo nepoužíva aj keď MultaRadar C je metrológiou typovo schválený/. Táto funkcia účinne a spoľahlivo eliminuje falošné poplachy, predovšetkým v mestách a miestach s veľkým počtom rôznych zdrojov rušenia. Stinger je prakticky jediné zariadenie u ktorého je použitie takejto funkcie bezpečné a aj napriek jej použitiu bude vodič v prípade výskytu skutočného radaru v mieste falošného poplachu na tento radar upozornený.
SPECS Alerting
Slúži na upozornenie na úsekové merania rýchlosti. Stinger zároveň pribežne počíta priemernú rýchlosť jazdy a upozorní vodiča na jej eventuálne prekročenie.

Safety Signals

Stinger prijíma bezpečnostné signály od vozidiel polície, údržby, škôl a podobne. Význam tejto funkcie je predovšetkým v zahraničí. Ak je Váš Stinger vybavený aj laserovými čidlami, môže prijímať aj laserové bezpečnostné signály od iných užívateľov Stinger. Napríklad intenzívne brzdenie spôsobí zaslanie bezpečnostného signálu ostatným užívateľom v okolí.

SpeedSense™
Upozorňuje Vás radarový detektor na radary aj pokiaľ práve jazdíte pomaly? Tak s tým je už navždy koniec! Pokiaľ pôjdete pomalšie ako 50km/h nebude spustený zvukový poplach. Funkciu je možné samozrejme vypnúť.

PoliceCheck

Dostali ste pokutu? Stinger počas jazdy automaticky zaznamenáva všetky aktívne radary a aktuálnu rýchlosť vozidla. Táto funkcia umožňuje skontrolovať, či ste naozaj prekročili rýchlosť alebo nie. Pamätajte že ani radar a lidar nie sú neomylné a robia pri meraní chyby.

Zariadenia Stinger sú certifikované a homologované na pevnú montáž do vozidiel a sú označené značkami e4 a CE. Je to jediné zariadenie na trhu ktoré komplexne rieši ochranu pred radarmi aj lidarmi /extra príslušenstvo/ a ktoré môžete mat legálne namontované vo Vašom vozidle. Už žiadny strach z prípadnej kontroly alebo pokuty!
Kúpa, vlastníctvo Stinger DSI a Stinger Cars je v Slovenskej Republike úplne legálne. Vzhľadom nato, že Stinger a všetky jeho komponenty sú homologované pre montáž do motorových vozidiel, môžete ho mať úplne legálne namontovaný vo Vašom vozidle.

Aktívne použitie funkcií Radar Alerting, Laser Alerting, LaserShield®, alebo mať software umožňujúci využitie týchto funkcií nahratý v Stinger DSI, alebo Stinger Card namontovanom vo vozidle nie je dovolené ani ak je zariadenie vo vypnutom stave. Odporúčame Vám aby ste tieto funkcie využívali len v krajinách ktoré to dovoľujú!

Prosím uvedomte si, že napriek našej maximálnej snahe o úplnosť a presnosť právnych informácií nemôžeme zodpovedať za ich aktuálnu platnosť. V dôsledku toho nemôžeme zodpovedať za úplnosť a presnosť právnych informácií ktoré na tejto stránke poskytujeme.


Stinger Card:
Cena:  €1 150
 € bez DPH / €1 380 s DPH
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1747000, online: 1 človek