AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Stinger DSi

Stinger DSiStinger už vyše 20 rokov vyvíja high-end radarové detektory pre trh západnej európy. Až teraz sa vďaka našej spolupráci podarilo integrovať technické a softwarové riešenia umožňujúce detekciu radarov pracujúcich na frekvenciách 34.000 GHz, ktoré používa Polícia SR a Policia ČR. Odteraz si teda konečne aj Vy môžete vychutnať naozaj bezstarostnú jazdu s detektormi Stinger v prevedení Stinger DSI, alebo Stinger Card.

S množstvom industry-firsts a industry-only's patrí Stinger medzi popredné svetové zariadenia chrániace pred meračmi rýchlosti. Napríklad, Stinger používa typ antény ktorý nájdete v armádych zariadeniach a jedine Stinger ponúka skutočný spektrálny analyzátor, Stinger poskytuje all-in-one ochranu pred rôznymi typmi meračov rýchlosti: mobilné alebo stacionárne radary, lasery /voliteľné príslušenstvo/, SPECS a ako jediný výrobca aj proti zariadeniam Autovelox. Toto  všetko v najvyššej kvalite.

DSI computer je modulárny počítačový systém pre motoristov pozostávajúci z centrálnej riadiacej jednotky a viacerých pripojiteľných modulov. Celé zariadenie sa ovláda pomocou displayového modulu. Stinger DSI a je elektronicky nezistiteľný detektormi radarových detektorov  /RDD - Radar Detector Detector/, ktoré polícia v niektorých krajinách v ktorých sú radarové detektory zakázané používa.  

Dôležitým je však v prípade výrobkov Stinger predovšetkým fakt,  že sa vlastne nejedná o radarové detektory ale bezpečnostné a varovné zariadenia ako aj to, že produkty Stinger sú certifikované a homologované! Všetky komponenty sú náležite označené homologačnou značkou e4 ako aj CE. Môžete ich teda mať úplne legálne namontované vo vašom vozidle. Stinger DSI je na spoločnom európskom trhu predávaný so softvérom, ktorý v súlade s legislatívou platnou vo väčšine európskych krajín neumožňuje detekciu radarov a lidarov. 
Ak používate svoj Stinger v krajine, ktorá používanie týchto funkcií nezakazuje máte možnosť si do Vášho Stingeru nahrať software, ktorý ponúka aj tieto funkcie. Samozrejme to platí aj opačne a pri vjazde do krajiny, kde je používanie antiradarov zakázané vie vodič tieto funkcie rýchlo a jednoducho vymazať.

Stinger DSI je samozrejme vybavený aj GPS prijímačom. Užívateľ má možnosť aktualizácie databázy pomocou PC interface a programu Stinger Desktop. 
Navyše si každý užívateľ môže počas jazdy sám označiť miesta častého merania rýchlosti, alebo aj akékoľvek iné potenciálne nebezpečné miesto /nebezpečná zákruta, škola, zvýšený pohyb chodcov, úsek častých dopravných nehôd a podobne/.
 
Čo všetko Váš Stinger DSI dokáže?

Radar Alerting
Pokiaľ je používanie radarových detektorov v oblasti dovolené, Stinger DSI Vás upozorní na ich výskyt. Vďaka tzv. patch  phased array anténe použitej v miniatúrnom spektrálnom analyzátore dosahuje Stinger DSI mimoriadne dobré detekcie a navyše vďaka svojej veľkosti má analyzátor len minimálne priestorové nároky na montáž. Výnimočnosťou Stinger DSI je možnosť pripojenia dvoch spektrálnych analyzátorov /antén/ súčasne. Výhodou je následne maximálna možná detekcia na horizontálne polarizované /Ramer, Multanova 6F/ a súčasne aj na vertikálne polarizované /MultaRadar/ radary. Bez kompromisov!

Laser Alerting a LaserShield®
Stigner DSI voliteľne vybavený laserovým analyzátorom a senzormi varuje a podľa nastavenia aj chráni pred laserovými meračmi rýchlosti. Stinger DSI zároveň rozoznáva a na displeji informuje o použitom laserovom merači. Ako jediné zariadenie je Stinger Laser /s príslušnou výbavou/ schopný rušiť aj zariadenie Autovelox používané predovšetkým v Taliansku. V súčasnej dobe pripravujeme uvedenie Stigner Laser na trh SR.

SpotList Alerting
Na základe GPS polohy a databázy, môže Stinger upozorniť na lokality, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť, ako je napríklad miesto merania rýchlosti. Aj v krajinách, kde je používanie zariadení odhaľujúce policajné radary zakázané Vás bude SpotList varovať pred takýmito pascami. Navyše si môžete sami označiť nebezpečné miesta. Databázy ktoré sú momentálne dostupné sú vždy určené len pre konkrétnu krajinu. V súčasnosti výrobca pracuje na uvedení celoeurópskej databázy. Na aktualizáciu slúži PC program Stinger desktop.

FalseList
Umožňuje jednoducho eliminovať falošné poplachy v K pásme /v SR sa toto pásmo nepoužíva aj keď MultaRadar C je metrológiou typovo schválený/. Táto funkcia účinne a spoľahlivo eliminuje falošné poplachy predovšetkým v mestách a miestach s veľkým počtom rôznych zdrojov rušenia. Stinger je prakticky jediné zariadenie u ktorého je použitie takejto funkcie bezpečné a aj napriek jej použitiu bude vodič v prípade výskytu skutočného radaru v mieste falošného poplachu na tento radar upozornený.  Na displeji bude stále zobrazené varovanie doplnené informáciou Muted by FalseList.

Mileage Logging
Pokiaľ je táto funkcia aktívna zaznamenáva Stinger DSI počet najazdených kilometrov a tak umožňuje sledovať vaše služobné, verzus súkromné používanie automobilu.

SPECS Alerting
Slúži na upozornenie na úsekové merania rýchlosti. Stinger zároveň pribežne počíta priemernú rýchlosť jazdy a upozorní vodiča na jej eventuálne prekročenie.

Safety Signals
Stinger prijíma bezpečnostné signály od vozidiel polície, údržby,  škôl a podobne. Význam tejto funkcie je predovšetkým v zahraničí. Ak je Váš Stinger vybavený aj laserovými čidlami,  môže prijímať aj laserové bezpečnostné signály od iných užívateľov Stinger. Napríklad intenzívne brzdenie spôsobí zaslanie bezpečnostného signálu Breaking Traffic ostatným užívateľom v okolí.

SpeedSense™
Upozorňuje Vás radarový detektor na radary aj pokiaľ práve jazdíte pomaly? Tak s tým je už navždy koniec! Nastavte si vlastný limit rýchlosti a pokiaľ jazdíte pomalšie nebude spustený zvukový poplach. Funkcia je samozrejme vypínateľná.
 
PoliceCheck
Dostali ste pokutu? Stinger počas jazdy automaticky zaznamenáva všetky aktívne radary a aktuálnu rýchlosť vozidla. Táto funkcia umožňuje skontrolovať či ste naozaj prekročili rýchlosť alebo nie. Pamätajte že ani radar a lidar nie sú neomylné a robia pri meraní chyby.

Zariadenia Stinger sú certifikované a homologované na pevnú montáž do vozidiel a sú označené značkami e4 a CE. Je to jediné zariadenie na trhu ktoré komplexne rieši ochranu pred radarmi aj lidarmi /extra príslušenstvo/ a ktoré môžete mat legálne namontované vo Vašom vozidle. Už žiadny strach z prípadnej kontroly alebo pokuty!
Kúpa, vlastníctvo Stinger DSI a Stinger Cars je v Slovenskej Republike úplne legálne. Vzhľadom nato, že Stinger a všetky jeho komponenty sú homologované pre montáž do motorových vozidiel, môžete ho mať úplne legálne namontovaný vo Vašom vozidle.

Aktívne použitie funkcií Radar Alerting, Laser Alerting, LaserShield®, alebo mať software umožňujúci využitie týchto funkcií nahratý v Stinger DSI, alebo Stinger Card namontovanom vo vozidle nie je dovolené ani ak je zariadenie vo vypnutom stave. Odporúčame Vám aby ste tieto funkcie využívali len v krajinách ktoré to dovoľujú!

Prosím uvedomte si, že napriek našej maximálnej snahe o úplnosť a presnosť právnych informácií nemôžeme zodpovedať za ich aktuálnu platnosť. V dôsledku toho nemôžeme zodpovedať za úplnosť a presnosť právnych informácií ktoré na tejto stránke poskytujeme.


Stinger DSI Computer:
Cena:  €1 665
 € bez DPH / €1 998 s DPH
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1747001, online: 1 človek