AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Valentine One V-1 Euro

Valentine One V-1 EuroJeden z najcitlivejších detektorov, aký sa v súčasnej dobe vyrába! Tento detektor ponúka detekciu vo všetkých pásmach používaných radarov . Samozrejme, že je veľkým konkurentom detektorov firmy Beltronics. Pri použití v USA, kde majú radary podstatne vyšší vysielací výkon dokáže detekovať radary aj na viac než 1 míľu (1,609 km). V SR a ČR preto dosahuje vynikajúce výsledky, často detekuje radar v priamom smere na vzdialenosť až 500 metrov! Vysoká citlivosť sa hodí hlavne pri jazde na diaľnici v miestach, kde nie je možné odchytiť odrazy radarového lúča.  Naviac, ako jediný obsahuje 2 radarové antény, resp. vlnovody (vpredu a vzadu). To mu umožňuje pomerne presne lokalizovať smer, z ktorého je meranie vykonávané. Táto vlastnosť je vhodná pre prevádzku  v západných štátoch EU, kde sa často používa meranie zo zadnej strany  v  priamej osi  meraného a meracieho vozidla.

POZOR!
Vzhľadom na nie úplne ideálne parametre detektoru v Ka Narrow pásme, konkrétne časti (34.0GHz +/- 40MHz) sa môže stať, že detektor Valentine one vyhlási skutočný poplach, no po pár sekundách  vyhodnotí   policajný radar ako falošný poplach a signalizáciu preruší. Toto je v tom lepšom prípade. Niekedy radary typu RAMER s pracovnou frekvenciou spadajúcu pod spodnú, alebo vrchnú časť frekvenčného rozsahu (34,00GHz +/- 100MHz) nedetekujú vôbec!!!
Tento efekt  vzniká  pri vyšších teplotách, kedy sa mierne  zmenia rozmery rezonančnej dutinky v policajnom radare, alebo k zmene rozmeru došlo pri náraze na radarovú hlavicu (napr silnejší "ťuk"prípadne "tresk" pri parkovaní). Následne klesne jeho pracovná frekvencia. Z dôvodu veľmi úzkeho detekčného rozsahu pásma Ka narrow t.j. 34,00 GHz (+/- 40MHz) sa môže stať, že detektor Valentine  One nezareaguje na takto rozladený policajný RAMER, ktorý má dovolenú svoju tolerančnú chybu +/- 100MHz. 
Konštrukčným prevedením úzkeho frekvenčného rozsahu bola docielená jeho vysoká citlivosť a následne snaha o čo možno najväčšie odstránenie falošných poplachov. Žial i napriek týmto opatreniam  má V-1 v porovnaní s RX 65 falošné poplachy. Na druhej strane je  to daň za túto citlivosť.
 

Táto   vlastnosť nie je závada detektoru a výrobca neposkytuje uplatnenie záruky z dôvodov obmedzenej funkčnosti, resp. detekovateľnosti daného pásma Ka Narrov.
Pokiaľ máte prísnejšie kritéria na detekovanie Ka pásma, doporučujeme model BEL RX 65 Euro, Escort X50 Euro, alebo niektorý model z pevne zabudovaných antiradarov
.


Valentine One: na lokalizovanie radaru používa prednú a zadnú anténu, po zachytení radarom vyslaných mikrovĺn Vás informuje, z ktorej strany je vykonávané meranie rýchlosti.
Napríklad, ak sa k Vám približuje policajné auto s radarom zozadu. Na obrázku, v strede panelu, sú ilustračne rozsvietené tri šípky znázorňujúce polosféru pred vozidlom, stredná dvojšípka signalizuje moment, kedy prechádzate vedľa radaru a šípka smerom nadol, zadnú polosféru. Ak bude na krátkej vzdialenosti umiestených viac radarov detektor zistí aj ich počet. Valentine One naviac dokáže odhaliť lasery používané políciou v zahraničí, s detekciou posunutou iba o cca 0,006 sekundy.

Rada pred nákupom 

- Overte si, či Vaše vozidlo nie je vybavené atermickým, resp. pokovovaným predným sklom. Tieto sklá účinne zabraňujú preniknutiu radarových lúčov do detektoru a ten následne pracuje v mimoriadne nevhodnom prostredí, čo citeľne znižuje včasnú detekciu.
- Pokiaľ je čelné sklo atermické vyberte si model z Pevne zabudovaných antiradarov, ktoré majú radarovú anténu umiestnenú v prednej maske vozidla.

Operačné pásma:
 • X-band 10.500 - 10.550 GHz
 • K-band 24.050 - 24.250 GHz (K band)
 • Ka-band 33.400 - 36.000 GHz
 • Ka Narrow 33.80 GHz +/-100MHz
 • Ka Narrow 34.00 GHz +/-40MHz
 • Ka Narrow 34.30 GHz +/-140MHz
 • Ka Narrow 34.60 GHz +/-40MHz
 • Ku-band 13.400 - 13.500 GHz
 • Laser 820 - 950 nanometrov


 • Špecifikácia pre pásmo Ka:

  - Superširoké Ka
  - Európske Ka Narrow (zúžené Ka v režime Euro)
  - POP3 pre Ka i K

  Obsah balenia:

  - Štipec pre umiestnenie detektoru na protislnečnú clonu
  - Prísavky pre umiestnenie na čelné sklo
  - Krútený i nekrútený napájací kábel
  - Kábel pre pevnú montáž
  - Náhradná poistka
  - Adaptér do zásuvky zapaľovača

  Náhradné príslušenstvo (špecifikujte do objednávky, ak máte oň záujem):

  - Náhradná poistka napájania
  - Externý reproduktor
  - Externý displej

  Valentine One (prevedenie Euro): LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB!
  Cena: € 550 bez DPH / € 660 s DPH
  TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
  © 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
  Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1756985, online: 1 človek