AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

ANTIRADAR NA MOTORKU

ANTIRADAR NA MOTORKUAntiradar – presnejšie radarový detektor je zariadenie, ktoré dokáže detekovať policajné radary. Radar pracuje na Dopplerovom princípe, vysiela mikrovlny, ktoré sa pomerne dobre odrážajú od iných predmetov a radarový detektor je schopný zachytiť toto vysielanie ešte predtým ako sa Vy s motocyklom dostanete do pásma merania. Antiradar tak pre Vás získa čas na prispôsobenie rýchlosti. Antiradar je pasívne zariadenie a neruší policajné radary.

Rovnako ako na vozidlo, tak na motocykle odborne nainštalujeme akýkoľvek radarový detektor. Signalizáciu poplachov urobíme podľa požiadaviek zákazníka tak, aby žiaden poplach neostal nepovšimnutý.
Antiradar na motocykel Vás ochráni voči radarom, nie však laserom, preto doporučujeme doinštalovať aj laserovú rušičku a budete tak chránený voči viac ako 95% meračov na Slovensku.


ANTIRADAR NA MOTORKU:

cena:  od 580€ bez DPH /v závislosti od zvoleného prevedenia/


TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1747026, online: 2 ľudia