AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Laser Interceptor - laserová rušička - parkovací asistent

Laser Interceptor - laserová rušička - parkovací asistentLaser Interceptor je inteligentná laserová rušička [laser jammer], ktorá chráni Vaše vozidlo pred laserovými meračmi rýchlosti – LIDARmi bez ohľadu na jeho rýchlosť a vzdialenosť od merača, či použitého typu merača. Vozidlu s namontovaným a aktívnym Laser Interceptorom je tak prakticky nemožné zmerať rýchlosť.

V okamihu, keď senzor zaregistruje laserový impulz, zariadenie ho automaticky vyhodnotí a okamžite začne späť proti LIDARu vysielať presne vypočítané impulzy, ktoré zabránia tomu, aby Vám bola zmeraná rýchlosť. Vodičovi je zároveň signalizovaný poplach a oznámený typ merača, ktorým sa mu operátor pokúša zmerať rýchlosť. Laser Interceptor sám rozoznáva typ použitého LIDARu a prispôsobuje mu spätné impulzy, čím je zaručená maximálna účinnosť a zároveň je tým dosiahnuté to, že LIDAR nezobrazí  tzv. “jam” kód, ktorým sú niektoré typy meračov vybavené za účelom identifikácie vozidiel s aktívnou laserovou rušičkou (platí pre väčšinu LIDARov). Navyše je zariadenie schopné genericky rušiť aj neznáme laserové merače.

Pozor toto zariadenie nedetekuje, ani neruší merače pracujúce v mikrovlnnom pásme t.j. klasické radary!

Najnovšia verzia Laser Interceptor 8.01 (dnes už verzia 8.12) je u nás v predaji od začiatku roka 2010. Výhodou oproti predošlým verziám (7.11 a staršie) je nový software "L.I. Communicator - Live Update" s automatickou aktualizáciou. Tento software slúži pre nastavenie Vášho Laser Interceptora podľa Vašich požiadaviek (nastavenie dĺžky rušenia, citlivosť parkovacieho senzora a mnoho iných).

V prípade vyvinutia nového laserového merača rýchlosti jednoducho urobíte Upgrade riadiacej jednotky a Váš Laser Interceptor bude rušiť aj novovyvinuté lasery.

Ďalšou novinkou sú nové zvukové hlášky v slovenčine, ktoré sú oproti predošlým zrozumiteľnejšie, hoci je riadiaca jednotka s reproduktorom ukrytá.


Zariadenie je zároveň schopné plniť ďalšie funkcie ako parkovací senzor, či v kombinácii s daľšími výrobkami (zatiaľ nie sú k dispozícii) ako automatický otvárač dverí, alebo aktivátor osvetlenia. Všetky funkcie sú nastaviteľné prostredníctvom počítača. Laser Interceptor má jedinečnú a veľmi užitočnú vlastnosť - na užívateľskej úrovni je možné prostredníctvom počítača upravovať jeho nastavenia a nahrávať vlastné hlasové výstrahy.

Zároveň Laser Interceptor ako jediná rušička upozorní vodiča v prípade, kedy je vplyvom slnečného žiarenia znížená citlivosť a účinnosť. Konkurenčné zariadenia rovnako znižujú citlivosť senzoru pri oslnení, vodiča však na túto skutočnosť s výnimkou Laser Interceptoru žiadny z nich neupozorní.

Hlasová identifikácia LIDARu, nastavenie hlasitosti, možnosť pripojenia externého reproduktora, zmena konfigurácie prostredníctvom PC, možnosť nahrávať vlastné hlasové výstrahy, malé senzory určené pre ochranu zadnej časti automobilu, výkonný procesor ARM a mimoriadna účinnosť rušenia sú hlavné vlastnosti, ktorými sa Laser Interceptor odlišuje od konkurencie.

Zariadenie je predávané ako stavebnica - multifunkčný laserový senzor a v základe obsahuje riadiacu jednotku s reproduktorom, 2 senzory, vypínač, inštalačný materiál a manuál.

Senzory sa umiestňujú do prednej časti vozidla tak, aby mali priamy výhľad smerom dopredu. Nesmú sa montovať za mriežky chladiča, alebo iné časti, ktoré by im bránili vo výhľade. Senzory musia byť namontované tak, aby boli rovnobežné so smerom jazdy. Je možné ich namontovať horizontálne, vertikálne, alebo aj šikmo. Vypínač doporučujeme umiestniť v dosahu vodiča.

LIDARom sa spravidla meria na príjazde, ale pre 100% ochranu vozidla doporučujeme namontovať jeden pár senzorov dopredu a jeden pár dozadu.


Rozmer senzoru Laser interceptor:
8,0cm x 1,5cm x 2,2cm (šírka x výška x hĺbka)

Prispôsobte si nastavenie Vášho Laser Interceptoru! Stiahnite si software [beta]. (tento software nie je vhodný pre najnovšiu verziu 8.01 a 8.08)

- software download (nová verzia pre CPU 7.09 a novšie)
- software download (staršia verzia pre CPU 7.08 a staršie)


Pozrite si výsledok testu Guys of LIDAR


Laser Interceptor Dual: balenie obsahuje 2 laserové senzory
Cena: € 530
bez DPH / € 588 s DPH

Laser Interceptor Triple: balenie obsahuje 3 laserové senzory
Cena: € 680 
bez DPH / € 816 s DPH

Laser Interceptor Quad: balenie obsahuje 4 laserové senzory
Cena: € 830 
bez DPH / € 996 s DPH

Prídavný senzor:
Cena: € 210
 bez DPH / € 252 s DPH

Fotogaléria

Laser Interceptor - laserová rušička - parkovací asistent
Laser Interceptor - laserová rušička - parkovací asistent
Laser Interceptor - laserová rušička - parkovací asistent
Laser Interceptor - laserová rušička - parkovací asistent
Laser Interceptor - laserová rušička - parkovací asistent
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1756980, online: 3 ľudia