AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Genevo PRO M

Genevo PRO MGenevo PRO M je novinkou roku 2017. Ide o pevne zabudovateľnú súpravu s novým odnímateľným displejom a integrovanou radarovou anténou Genevo HD+. Pri vývoji bol kladený dôraz najmä na najlepšiu funkčnosť, používateľskú prívetivosť a jednoduchosť inštalácie. Zariadenie sa skladá z hlavnej riadiacej jednotky, GPS antény, radarovej antény, displeja a doku pre displej.
Radarová a Laserová ochrana v jednom baleníGenevo PRO M ponúka možnosť prepojenia s laserovou rušičkou. Môžete si vybrať buď naše Genevo FF alebo svetovú jednotku AntiLaser Priority. Obe dve laserové rušičky sa potom ovládajú priamo v menu Genevo VIP.Dve antény? Lepší výkonK Genevo PRO M je možné pripojiť a používať dve radarové antény. Môžete napríklad používať jednu anténu Genevo HD+ vertikálne pre najlepšiu detekciu radarov v Európe a druhú anténu HDM+ umiestnenú horizontálne na detekciu na Slovenku používaných a ostatnými detektormi ťažko zistiteľných MultaRadarov CD/CT. Prípadne je možné nainštalovať jednu radarovú anténu dopredu a druhú dozadu pre najlepšiu detekciu z oboch strán.Najpresnejšia GPS DatabázaNaša GPS Databáza je bezkonkurenčne najlepšie na trhu, pretože je spravovaná priamo nami a našimi partnermi - profesionálmi v obore. Naša databáza obsahuje Stacionárne radary, Úsekové radary aj Kamery na červenú.Aktualizácie a nastavenie doposiaľ nebolo jednoduchšieGenevo PRO M sa dá jednoducho aktualizovať a nastavovať pomocou akéhokoľvek USB Flash disku. Stačí iba navštíviť web www.GenevoUpdate.com, nastaviť parametre a stiahnuť súbor, ktorý jednoducho nahráte na USB Flash disk a potom vložíte do Genevo PRO M. Samotný update a nastavenie sa už vykonajú samé.Chcete rýchlo deaktivovať PRO M? Stačí jednoducho odňať displejPoužívanie zariadenia Genevo PRO M je v niektorých krajinách ilegálné a preto má Genevo PRO M odnímateľný displej. To znamená, že keď budete chcieť v akejkoľvek situácii rýchlo deaktivovať zariadenie, stačí displej zložiť z doku a napríklad strčiť do vrecka. Od tejto chvíle bude zariadenie kompletne nefunkčné. Nikto iný, iba Vy ho môžete znovu aktivovať pomocou vášho displeja. Ak budete chcieť nielen odňať displej, ale celý dok, tiež to nie je problém. Jediné čo vám zostane je MicroUSB napájač, ktorým si napríklad môžete dobiť váš telefón.Vlastníte Genevo HD+ s GPS+? Môžete vykonať upgradeAk ste už hrdým vlastníkom Genevo HD+ s GPS+ a páči sa vám variant PRO M, môžete vykonať upgrade! Pre viac informácií nás kontaktujte.
Ak hľadáte a chcete naozaj najlepší detektor pre celú Európu, Genevo VIP je pre Vás tou pravou voľbou!Hlavné výhody detektora Genevo PRO M:
 • Bezkonkurenčná cena
 • Možnosť pripojenia rušičky
 • Možnosť pripojenia dvoch radarových antén
 • Odnímateľný displej
 • Aktualizácia cez USB Flash disk
 • Najjednoduchšie používateľské menu
 • Vynikajúca citlivosť
 • Vysoká odolnosť voči falošným poplachom
 • Najpresnejšia celoeurópska databáza radarov
 • Možnosť aktualizácie firmware cez Internet
 • Upravený pre špecifické podmienky v SK
 • Cena: €1415 bez DPH/€1699 s DPH

  Fotogaléria

  Genevo PRO M
  Genevo PRO M
  Genevo PRO M
  Genevo PRO M
  Genevo PRO M
  TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
  © 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
  Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1757000, online: 1 človek