AntiRadar.eu – Expert na antiradary
AntiRadar.eu TARGET BLU EYEANTIRADARY & ANTILASERYAUTODOPLNKY & TUNINGMONTÁŽ - SERVISFÓRUMOBJEDNÁVKAKONTAKTY AntiRadar.sk
KABAT SECURITY SYSTEM s.r.o. je pokračovateľom zvolenskej spoločnosti KABAT TECHNOLOGIES s.r.o. s dvadsať dva ročnou tradíciou predaja a motáže antiradarov. Kvôli legislatívnym obmedzeniam naša spoločnosť poskytuje na Slovensku komletný poradenský servis a technickú podporu. Podrobnejšie info Vám poskytneme na čisle 0905 500 350, mailom alebo Vás osobne navštívime. Odpovieme a poradime na všetko na čo sa opýtate.


vaše otázky a postrehy
naše odpovede a užitočné rady

Pokiaľ máte záujem o zasielanie noviniek, zadajte váš e- mail:
KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o.
Mlýnská 326/13
602 00 Brno
Česká republika
TEL: +420 720 036 580
TEL: +421 917 507 600
TEL: +420 720 036 580
E-mail: antiradar@antiradar.eu
E-mail: info@antiradar.eu

ANTIRADARY & ANTILASERY

Stinger VIP

Stinger VIPStinger VIP je radou detekčných a ochranných high-end systémov STINGER pre dokonalú ochranu vozidla pred meračmi rýchlosti. Vďaka najnovšej technológii a špeciálne upravenej MPHD anténe umožňuje detekciu radarov RAMER / MULTA RADAR CD a to s vysokou citlivosťou a minimom falošných poplachov. Štýlový farebný displej s dotykovým ovládaním používateľa vždy včas informuje o potrebných informáciách.

Vďaka GPS modulu a vstavanej databáze dokáže používateľa včas informovať o blízkosti stacionárnych radarov, či úsekových meračov. Homologizácia pre použitie vo vozidlách a možnosť rýchleho vymazania funkcie detektora radarov umožňuje bezstarostné používanie aj v krajinách so sprísnenou legislatívou.

S množstvom industry-firsts a industry-only's je Stinger popredným svetovým zariadeným chrániacim pred meračmi rýchlosti. Napríklad len Stinger používa typ antény ktorý nájdete v armádych zariadeniach, jedine Stinger ponúka skutočný spektrálny analyzátor a jedine Stinger poskytuje all-in-one ochranu pred rôznymi typmi meračov rýchlosti: mobilné alebo stacionárne radary, lasery [extra príslušenstvo], SPECS a ako jediný výrobca aj proti zariadeniam Autovelox[extra príslušenstvo]. Toto všetko v najvyššej kvalite.

Štýlový dizajn a dokonalá možnosť rôznych nastavení robí z verzie Stinger VIP zariadenie pre najnáročnejšieho klienta.

Stinger VIP je elektonicky nezistiteľný detektormi radarových detektorov [RDD - Radar Detector Detector] ktoré polícia v niektorých krajinách v ktorých sú radarové detektory zakázané používa. Dôležitým je však v prípade výrobkov Stinger predovšetkým fakt že sa nejedná o radarové detektory ale bezpečnosté a varovné zariadenia ako aj to, že na trhu sú výrobky Stinger certifikované a homologované! Všetky komponenty sú náležite označené homologačnou značkou e4 ako aj CE. Môžete ich teda mať úplne legálne namontované vo vašom vozidle. 

Stinger Card je na spoločnom európskom trhu predávaný so softvérom ktorý v súlade s legislatívou platnou vo väčšine európskych krajín neumožňuje detekciu radarov a lidarov. Ak používate svoj Stinger v krajine ktorá používaniu týchto funkcií nezakazuje máte možnosť si do Vášho Stingeru nahrať software ktorý ponúka aj tieto funkcie. Samozrejme to platí aj opačne a pri vjazde do krajiny kde je používanie antiradarov zakázané vie vodič tieto funkcie rýchlo a jednoducho vymazať.

Unikátne vlastnosti Stinger VIP

Farebný dotykový displej
Vysoká cistlivosť na radary v K pásme
Minimálne množstvo falošných poplachov
Vysoká cistlivosť na radary v Ka pásme
Homologácia
FalseListing (vlastná databáza falošných poplachov)
Špeciálne upravená MPHD anténa
Možnosť pripojenia doplnkových modulov
Možnosť pripojenia viacerých antén
SpotList databáza
Aktualizácia firmware cez USB
Jednoduchá montáž
Čo všetko Váš Stinger VIP dokáže?

Radar Alerting

Pokiaľ je používanie radarových detektorov v oblasti dovolené Stinger Card Vás upozorní na ich výskyt. Vďaka tzv. patch phased array anténe použitej v miniatúrnom spektrálnom analyzátore dosahuje Stinger DSI mimoriadne dobré detekcie a navyše vďaka svojej veľkosti má analyzátor len minimálne priestorovné nároky na montáž.

Laser Alerting a LaserShield®

Stigner voliteľne vybavený laserovným analyzátorom a senzormi umožňuje príjem a vysielanie bezpečnostným signálov Car-to-car. Ak je detekcia alebo rušenie laserových meračov v oblasti dovolené tak varuje a podľa nastavenia aj chráni pred laserovými meračmi rýchlosti. Ako jediné zariadenie je Stinger Laser schopný rušiť [s príslušnou výbavou] aj zariadenie Autovelox používané predovšetkým v Taliansku.

SpotList Alerting

Na základe GPS polohy a databázy, môže Stinger upozorniť na lokality, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť, ako je napríklad miesto merania rýchlosti. Aj v krajinách, kde je používanie takýchto zariadení zakázané Vás bude SpotList varovať pred takýmito pascami. Databázy ktoré sú momentálne dostupné sú vždy určené len pre konkrétnu krajinu. V súčasnosti výrobca pracuje na uvedení celoeurópskej databázy. Na aktualizáciu slúži PC program Stinger desktop.

FalseListing

Umožňuje jednoducho eliminovať falošné poplachy v K pásme. Táto funkcia účinne a spoľahlivo eliminuje falošné poplachy predovšetkým v mestách a miestach s veľkým počtom rôznych zdrojov rušenia. Stinger je prakticky jediné zariadenie u ktorého je použitie takejto funkcie bezpečné a aj napriek jej použitiu bude vodič v prípade výskytu skutočného radaru v mieste falošného poplachu na tento radar upozornený.

SPECS Alerting

Slúži na upozornenie na úsekové merania rýchlosti. Stinger zároveň pribežne počita priemernú rýchlosť jazdy a upozorní vodiča na jej eventuálne prekročenie.

Safety Signals

Stinger prijíma bezpečnosté signály od vozidiel polície, údržby, škol a podobne. Význam tejto funkcie je predovšetkým v zahraničí. Ak je Váš Stinger vybavený aj laserovými čidlami môže prijímať aj laserovné bezpečnostné signály od iných užívateľov Stinger. Napríklad intenzívne brzdenie spôsobí zaslanie bezpečnostného signálu ostatným užívateľom v okolí.

SpeedSense™

Upozorňuje Vás radarový detektor na radary aj pokiaľ práve jazdíte pomaly? Tak s tým je už navždy koniec! Pokiaľ pôjdete pomalšie ako 50km/h nebude spustený zvukový poplach. Fuknciu je možné samozrejme vypnúť.

PoliceCheck

Dostali ste pokutu? Stinger počas jazdy automaticky zaznamenáva všetky aktívne radary a aktuálnu rýchlosť vozidla. Táto funkcia umožňuje skontolovať či ste naozaj prekročili rýchlosť alebo nie. Pamätajte že ani radar a lidar nie su neomylné a robia pri meraní chyby.

Zariadenie Stinger sú certifikované a homologované na pevnú montáž do vozidiel a sú označené značkami e4 a CE. Je to jediné zariadenie na trhu ktoré komplexne rieši ochranu pred radarmi aj lidarmi [extra príslušenstvo] a ktoré môžete mat legálne namontované vo Vašom vozidle. Už žiadny strach z prípadnej kontroly alebo pokuty!

Stinger VIP:
Cena: € 2284 bez DPH / € 2740,80 s DPH

Fotogaléria

Stinger VIP
Stinger VIP - displej
Stinger VIP
Stinger VIP - obsah balenia
TARGET BLU EYE      ANTIRADARY & ANTILASERY      AUTODOPLNKY & TUNING      MONTÁŽ - SERVIS      FÓRUM      OBJEDNÁVKA      KONTAKTY      
© 2008 www.antiradar.eu - KABÁT SECURITY SYSTEM s.r.o., designed by designme, SEO optimalizácia a konzultácie
Počet prístupov od 29. 6. 2008: 1756961, online: 2 ľudia